whatever makes us happy

there are certain situations i find myself anticipating an exception i believe i deserve so well. but i'm not the only one. we all want an exception. this is the reason lottery companies make money. deep down inside we know we are prone to the disease or the accident, subject to the rule, choiceless against the ordinary life awaiting round the corner. but still: we hold on to our belief that the gods may look away for a second and grant us a moment of exception. we might be the special guy or girl who gets away with being human yet exceptional. we live for the moment of daily miracle.

Comments

Anonymous said…
Why wait then ? Let's sing together !

Questo è l'ombelico del mondo dove non esistono regole, esistono solo le eccezioniiii ! L'ombelico del mondooo ! DINNN DIN DINN DIN DIN DINN !

And no, haven't seen your baby lately.

Çok enerjik buldum bu yazımı.Hadi hayırlısı.
Why wait? We were waiting? For what?
Have you ever seen my baby anyway?
Ben de cok cynical buldum yazimi, hayirlisi.
Anonymous said…
PÖFFF !!! Bütün enerjimi aldın şimdi. Yazıyla alakalıdır deyu l'ombelico del mondo'dan bir parça mırıldandık, kuralların olmadığı, sadece istisnaların var olduğu bir dünyadan bahsediyor olması hasebiyle; ve fakat sen cynical olmayı tercih ettin, beni yerden yere çaldın.

Bu arada farkettim de yazımın yüzde 95'i (tabii bu ifadeyi yazana kadar yüzde 98'i)Türkçe olmuş, konseptte kusur işlediysek af ola gayrı! :D
ne demek efendim.. istediginiz dilde yazin, hatta italyanca yazmaya devam edin ki, sevgili arkadasim erkal bekir can'i hatirlamak ve aramak icin daha cok sebebim olsun. kurallarin olmadigi bir dunya guzel olmali, ama oyle bir dunyada yasiyor olsaydik blog entry'mdeki istisnalarla ilgili tespitimi yapamazdim herhalde.. bu da göbek deligini aradigimiz bir dunyada cok da buyuk bir kayip olmazdi tabi.
Anonymous said…
OFF, felsefe günü bugün anlaşılan, bana ağır geldi fazla yüzeysel kaldım. Gidiyorum ben göbekdeliğimi almak suretiyle.
suretiyle..
ilginc:)

Popular posts from this blog

Liddy's Nursery

Celebration of Life

eczane